REGULAMIN
Płatności automatyczne
Warsaw Accounting Partners
NIP: 6793104392; REGON: 123227688; KRS: 0000526578
Kapitał zakładowy: 100.000 zł

Biuro rachunkowe świadczące usługi rachunkowe dla firm i osób prywatnych.

Więcej informacji na:
https://warsaw-partners.pl/

Warunki realizacji usługi/dostawy:
Przedmiotem usług są usługi księgowe.

Cennik:
Opłata miesięczna za pakiet usług zajęcia wynosi od kilkuset do kilku tysięcy złotych miesięcznie.
https://warsaw-partners.pl/#rec110241888

Sposób płatności:

Płatności za usługi odbywają się online na podstawie otrzymanych linków do płatności przesłanego na adres email klienta lub rejestracji karty płatniczej w systemie do zarządzania płatnościami cyklicznymi Instapay.

Klienci mogą skorzystać z płatności jednorazowych (płatność kartą, przelew lub płatność BLIK) lub skorzystać z technologii płatności cyklicznych/ rekurencyjnych poprzez zapisanie tokenu karty płatniczej u providera usług płatniczych PayU, (secure-form) co umożliwi okresowe i automatyczne pobieranie opłat.

Wyłączenie płatności cyklicznych/ rekurencyjnych następuje poprzez kontakt email z administracją naszego biura z prośbą o usunięcie tokenu karty.

Polityka zwrotów:
Zwroty są możliwe na podstawie indywidualnych życzeń Klientów zgodnych z umową zawartą z klientem, którą każdy klient zawiera przed przystąpieniem do skorzystania z usług.

Polityka reklamacji:
Reklamacje są możliwe na podstawie indywidualnych życzeń Klientów zgodnych z umową, która każdy klient zawiera przed przystąpień do skorzystania z usług.

Polityka ochrony danych osobowych:
W umowie klient wyraża zgodę na zgodę na przechowywanie i przetwarzanie podanych danych osobowych.

Podanie danych osobowych jest dobrowolne, lecz jest niezbędnym warunkiem korzystania z usług. Informujemy, że każdemu Klientowi przysługuje prawo dostępu do treści danych oraz ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, a także prawo sprzeciwu, zażądania zaprzestania przetwarzania i przenoszenia danych, jak również prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie oraz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego – Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.


Dane kontaktowe
660 077 522
Marek Staniszewski

kontakt@wa-partners.pl

OKRZEI 1a/10p, Warszawa.
03-715. Praga-Północ


Warsaw Accounting Partners
"WA-Partners"
NIP: 6793104392; REGON: 123227688; KRS: 0000526578
Kapitał zakładowy: 100.000 zł
Made on
Tilda